PrzeSUVamy koniec roku!

Sięgnij po SUVa przyszłości w cenie z roku bieżącego. Skonfiguruj go tak, jak lubisz i przywitaj 2020 rok z samochodem swoich marzeń.

ZYSKAJ DO 23 600 zł

 

Ceny samochodów rosną z roku na rok, ale nie u nas. Dajemy Ci gwarantowaną cenę na jeden z naszych najbezpieczniejszych SUVów. Kupując Volvo XC40 z rocznika 2020 w ofercie specjalnej, zapłacisz jak za model z 2019 roku i zyskasz nawet 23 600 zł.

 

To dobre zakończenie roku, także finansowego.

 

Kupując Volvo XC40 nie dostaniesz egzemplarza, który już stoi w salonie. Dostaniesz dokładnie taki, jaki sobie skonfigurujesz. Dopasowany do Ciebie, z opcjami, które sam wybierzesz.

SZWEDZKIE SERCE, DUSZA SUVA

 

Volvo XC60 z rocznika 2020 z gwarancją ceny z 2019 roku – zyskujesz do 22 850 zł

 

Nowe Volvo XC60 to średniej klasy crossover typ SUV z typowo szwedzkim charakterem. Innowacyjna, intuicyjnie kierowana technologia umożliwia Ci sprawną łączność z samochodem i całym światem. Znakomicie wykończona kabina, mnóstwo praktycznych rozwiązań, poczucie pełnego panowania nad sytuacją, zaawansowana konstrukcja podwozia, które idealnie godzi komfort i precyzję prowadzenia, plus najwyższy poziom bezpieczeństwa – oto dynamiczny szwedzki SUV w nowej odsłonie.

NOWY GATUNEK LUKSUSU

 

Poznaj Volvo XC90 do 60 000 zł taniej

 

Zelektryfikowany układ napędowy, praktyczne funkcje internetowe plus poczucie unikalnej skandynawskiej pomysłowości i jakości wykonania – takie jest XC90. Luksusowe auto z misją.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również