GOTOWE DO DROGI

VOLVO S90 oraz V90 z pełnym pakietem ubezpieczenia OC, AC w prezencie od Dealera Volvo Car Częstochowa

Zapraszamy do Volvo Car Częstochowa!

Wybierz model Volvo S90 lub V90 i ciesz się wrażeniami z jazdy już dzisiaj. My zapłacimy za Ciebie ubezpieczenie OC i AC w pierwszym roku użytkowania wymarzonego Volvo!

Volvo S90

Elegancka limuzyna zaprojektowana z myślą o kierowcy. Volvo S90 to samochód, który niczego nie musi udowadniać. Ten model łączy ze sobą naturalne materiały doskonałej jakości z wyrafinowaną technologią służącą człowiekowi. Systemy bezpieczeństwa, w które został wyposażony potrafią wykryć znajdujących się na drodze pieszych i rowerzystów, a także ostrzec kierowcę o niebezpieczeństwie zderzenia.

W Volvo Car Częstochowa oferujemy korzystne formy finansowania zakupu nowego Volvo i dodatkowo, tylko teraz finansujemy pakiet pełnego ubezpieczenia w pierwszym roku eksploatacji.

Volvo V90

Nowoczesne i eleganckie kombi, które sprawdzi się w każdych warunkach. Volvo V90 to samochód, który doskonale dopasuje się do Twojego stylu życia. Znakomicie wykonane detale nadwozia i wnętrza, podkreślają niepowtarzalny szwedzki styl projektowania. Przestronna kabina i panoramiczny dach dają poczucie nieograniczonej przestrzeni. Najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa sprawiają, że możesz cieszyć się spokojną i komfortową podróżą.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Dealerem Volvo w Częstochowie. U nas możecie Państwo obejrzeć pełną gamę samochodów Volvo, wykonać jazdę próbną oraz otrzymać indywidualną, korzystną ofertę cenową. Dodatkowo – tylko teraz – otrzymujecie Państwo w prezencie od Volvo Car Częstochowa rok pełnego pakietu ubezpieczenia OC i AC na modele S90 lub V90.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również